ПРО НАС

Компанія "АВIАРМ" створена в 1991р. На початковому етапі діяльності її основним напрямком була розробка радіоелектронного обладнання спеціального призначення.

 

За роки існування компанії вона перетворилася в багатопрофільне підприємство, що займається як розробкою, так і серійним виготовленням електронних пристроїв і комплексів з використанням в них найсучасніших досягнень науки і техніки (супутникова навігація, бездротові мережі телекомунікації, канали зв'язку типу “Iridium”,”Bluetooth” і GSM, цифрове картографування, малогабаритні низькоспоживаючі компоненти, технологія поверхневого монтажу і т.п.).

 

Електронні пристрої та комплекси розробки компанії "АВIАРМ" - це:

 

  • вагодозуючі комплекси - для хлібопекарської промисловості (сипучі та рідкі компоненти, вагове і об'ємне дозування, температура)

  • прилади та комплекси навігації - для відомств силових структур (супутникова навігація [GPS], супутниковий зв’язок [Iridium], цифрові карти, багатофункціональні індикатори)

  • комплекси контролю рухомих об'єктів - для транспортних та інших компаній (GPS, GSM, GPRS, місце розташування, навігація, паливо, охоронні датчики, антіджамер, тривожна кнопка, on-line, off-line, цифрові карти, безпека людини)

  • системи моніторингу медико-фізіологічних параметрів людини - для медичних служб надання екстреної допомоги постраждалим в результаті бойових дій та техногенних і природних катастроф

 

Компанія "АВIАРМ" проводить науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи як для власних потреб, так і для сторонніх організацій по їх технічними завданнями.

 

Компанія "АВIАРМ" забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування, що випускається.

 

Компанія "АВIАРМ" виконує всі необхідні роботи по установці і пуско-налагодження устаткування, що випускається.

 

Компанія "АВIАРМ" адаптує обладнання, що випускається під вимоги споживача.

 

Компанії "АВIАРМ" присвоєно міжнародний код (NCAGE): A04MJ.

Наші партнери:

1

Громадська організація «ASAP RESCUE», яка створена для проведення рятувальних операцій та участі в них під час катастроф, катаклізмів та ситуацій, які несуть загрозу життю і здоров’ю в мирний час, під час масових заходів, заворушень, прояв агресивної дії зовнішніх або внутрішніх деструктивних факторів, а також під час військових операцій, які несуть загрозу життю і здоров’ю громадян країни. Співробітництво в забезпеченні створення та впровадження ефективної автоматизованої інформаційної системи евакуації поранених МедЕвак. (hottabych.org.ua або сайт рятувальників asap-rescue.com).

2

Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України. Співробітництво у сфері створення алгоритмів та засобів тривалого безперервного моніторування критичних змін стану серцево-судинної системи людини в умовах надзвичайних ситуацій.

3

Головне Військово-медичне управління Збройних Сил України. Співробітництво за визначенням принципів та алгоритмів медичної евакуації в зоні бойових дій (АТО, ООС).

4

ТОВ «САТТРАНС-УКРАЇНА». Співробітництво по застосуванню в Україні супутникової системи зв’язку IRIDIUM.

5

Національний Науковий Центр «Інститут Метрології». Співробітництво щодо сертифікації продукції та атестації виробництва нашого підприємства.

Контакти

адреса:

вулиця Марії Капніст, 8/4, Київ, Україна, 03057

 

 

тел./факс:

+380 44 371-65-81

e-mail:

aviarm@aviarm.com.ua